Sylwester 2020 już przed nami. Dlatego też poszukujemy atrakcyjnych miejsc, w które można się będzie wybrać na tegoroczny Sylwester. Jeśli jeszcze nie masz planów to znalazłeś idealne miejsce, które może dać Ci natchnienie na Twój wymarzony wyjazd. Gdzie Polacy udają się na Sylwester w tym roku?

Foto: pixabay.com
  1. Wenecja
    Włochy to jeden z ulubionych kierunków Polaków. Piękne zabytki, boski karnawał a także wiele atrakcji temu towarzyszących rozpala przyjezdnych z całej Europy i nie tylko. Skutkiem tego Wenecja jest jednym z wyborów dzięki któremu będziemy mogli znaleźć się na świetnym festiwalu karnawałowym właśnie podczas zabawy noworocznej w skąpanej blaskami i kolorami Wenecji!
Foto: pixabay.com

2. Londyn – sylwester 2020 w Angielskim stylu!

Coroczną tradycją w Anglii jest wspólne przeżywanie wejścia w nowy rok w centrum swojej stolicy. Dlatego też co roku tłumy zbierające się przy Tower Bridge a także Big Benie jasno pokazują iż jest to wyczekiwany moment świetnej zabawy w której warto uczestniczyć. Nie byłeś jeszcze w Anglii? Zobacz prawdopodobnie najlepszy pokaz fajerwerków właśnie w Anglii!

Foto: pixabay.com

3. Tani i ceniony przez Polaków Bukareszt

Jeśli twierdzisz że wyjazd na Sylwester za granicę jest za drogi koniecznie sprawdź Bukareszt. W Internecie można znaleźć oferty już od 135zł za loty i noclegi w centrum dla jednej osoby! Oczywiście są to bardzo limitowane oferty, co nie zmienia faktu iż do Bukaresztu nawet we własnym zakresie można wylecieć na Sylwester do kwoty 300 zł za loty i noclegi!

Foto: Olena Z’s / Shutterstock

4. Węgry i Budapeszt również są tanie!

“Polak i Węgier dwa bratanki…” dlatego też Polacy również jako cel swojej podróży na Sylwester wybierają Węgry, które należą do tanich i malowniczych miejsc. Temperatura na Sylwester na Węgrzech bywa często o wiele bardziej sprzyjająca długiej zabawie w sylwestrową noc. Dorzucić do tego tanie przeloty i tanie noclegi co daje nam świetną przygodę!

Foto: Ian Winslow / Shutterstock

5. Do Wiednia za niecałe 200zł?

Kolejną z tanich i dobrych lokalizacji na nasz Sylwester 2020 będzie centrum Wiednia. Loty co prawda potrafią być droższe wraz z noclegami, jednak cena 200 złotych za same przeloty nie powinna nas bardzo zniechęcić. Wiedeń jest kolejnym, bardzo atrakcyjnym miastem ze względu na przykładanie się do kwestii imprezy sylwestrowej. Zabawy i ludzi chętnych do wspólnej celebracji tutaj nie brakuje!

Foto: DiegoMariottini / Shutterstock

6. Piękna i ciepła Szkocja na Sylwester

Szkocja nie należy do ciepłych krajów w kontekście całego roku. Prawdą jest jednak to, że na Sylwester temperatury bywają tutaj o wiele przyjaźniejsze niż w Polsce. Skutkiem tego wielu Polaków udaje się właśnie do Szkocji, często do swoich przyjaciół i rodzin na Sylwester. Zabawa która ma miejsce w parku który mieści się w centrum Edynburgu z pewnością przypadnie nam do gustu!

Prev post

Advertisement