Foto: Słotwiny Arena

Polska wersja drogi nad koronami drzew to świeża atrakcja. Dopuszczona do ruchu została w tym roku i jest ona zrobiona na podstawie pierwowzoru Słowackiego. Dziś Polacy mogą więc zwiedzać tak samo dobrą trakcję we własnym kraju!

Foto: TVN24.pl

Ścieżka dostępna w Polsce

Nie musimy się wreszcie trudzić, aby wybrać się do Słowacji na taką wycieczkę. Stacja narciarska Słotwiny Arena jest położona w atrakcyjnej lokalizacji do której większość Polaków ma stosunkowo blisko.

foto: zbierajsie.pl

Bardzo romantyczne miejsce

Szukasz idealnego miejsca na oświadczyny, bądź chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę? W takim razie koniecznie postaw na trasę nad koronami drzew. Robi ona wrażenie o każdej godzinie i porze roku. Musisz to zobaczyć na żywo

foto: gazetakrakowska.pl

Nie chcesz schodzić? Zjedź

Chyba największym plusem naszej wersji jest możliwość zjazdu dla osób, które mają już dość drogi na pieszo. Jest to nie tylko świetna alternatywa, ale także i wielka dawka emocji która stoi przed nami otworem.

foto: podroze.gazeta.pl

Idealny punkt widokowy na zdjęcia

Jeśli chcemy wykonać oryginalne zdjęcia widoków bądź do naszego prywatnego albumu zdjęć to jest to także miejsce godne polecenia. Dzięki niemu będziemy mogli przeglądać piękne fotografie przy domowym kominku.

foto: ctmajer.pl

Świetny punkt w drodze nad Tatry

Jeśli chcemy faktycznie wybrać się w góry mamy świetną powinność wybierając to miejsce po drodze. Sam spacer w dwie strony nie zajmie nam więcej niż 2 godziny, dlatego też możemy rano wybrać się w to miejsce a następnie dalej ruszyć w trasę.

Advertisement