Foto: christopher babcock / Shutterstock

Jeśli nie jesteś fanem Polaków za granicą ten artykuł jest dla Ciebie! Przestrzeżemy Cię gdzie nie udawać się aby nie trafić najłatwiej właśnie na naszych rodaków. Sprawdź sam!

Grecja

Wiele razy na łamach naszego serwisu internetowego wspominaliśmy o wylotach do Grecji. Owszem, Grecja jest bardzo tania i piękna, lecz jeśli nie lubimy rodaków za granicą to Grecja powinna być ostatnia na naszej liście wylotów!

Foto: Pixabay.com

Bułgaria

Kolejny świetny kierunek dla Polaków. Dlaczego? Jak zwykle decydują o tym wszystkim ceny. Do Bułgarii wylecimy faktycznie tanio i także spędzimy piękne wakacje. Dlatego też jeśli nie chcemy słyszeć naszego ojczystego języka, lepiej nie obierać tej drogi.

Foto: Pixabay.com

Turcja

Według wielu mediów branżowych Turcja była w tym roku jednym z naszych ulubionych miejsc na wakacje. Nic dziwnego. Tanie oferty do Turcji w wersji All Inclusive kuszą wielu Polaków. Chętnie pławimy się w nowoczesnych i bardzo tanich kurortach. Dlatego też omijamy Turcję, jeśli nie chcemy tam spotkać sąsiada.

Foto: Pixabay.com

Egipt

Państwo do którego Polacy wybierają się od lat. Legenda głosi iż właśnie w Egipcie “najczęściej możemy spotkać naszego sąsiada”. O ile żartobliwe jest to stwierdzenie o tyle w praktyce faktycznie nie trudno spotkać tam wycieczki Polaków.

Foto: Lotnisko Chopina

Statystyki lotów nie kłamią

Jak widać na powyższym obrazku Polacy wybierają głównie tanie i sprawdzone miejsca. Jeśli więc chcemy mieć spokój od naszych rodaków za granicą, chyba najłatwiej będzie wybrać lokalizacje droższe bądź bardziej egzotyczne niż powyższe przykłady.

Advertisement