Gra na boisku: życie i miłość Cristiano Ronaldo

19719

Cristiano Ronaldo jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, nie mówiąc już o jednym z największych piłkarzy wszechczasów. Napastnik Manchesteru United zrobił niesamowitą karierę na boisku, stając się jednym z najlepiej opłacanych sportowców na świecie i zdobywając po drodze wiele tytułów i nagród.

Jest równie dobrym graczem poza boiskiem, umawiającym się z jednymi z najbardziej znanych kobiet na świecie, w tym supermodelką Iriną Shayk i jego obecną dziewczyną Georginą Rodriguez.

Zdjęcie autorstwa Paula Currie/BPI/REX/Shutterstock (10152259da)

Zanurzmy się głębiej w podróż Cristiano Ronaldo do stania się jednym z najlepszych piłkarzy na świecie i wiele gwiazdorskich relacji, które miał poza boiskiem.

Narodziny legendy piłki nożnej

Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro urodził się 5 lutego 1985 na Maderze w Portugalii jako syn Marii Dolores dos Santos Viveiros da Aveiro i José Dinisa Aveiro. Czwarte i najmłodsze dziecko, ma starszego brata Hugo i dwie siostry, Elmę i Lilianę Cátia “Katia”.

Rodzina zmagała się z biedą, a jego ojciec był alkoholikiem. I tak, matka Ronaldo faktycznie chciała go usunąć, ale lekarze odmówili wykonania zabiegu.

A Soccer Legend is Born

Image via Imgur

Nikt nie mógł wiedzieć, że Ronaldo zostanie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie.

Advertisement

Kontynuuj czytanie na następnej stronie!

Advertisement

Advertisement
Advertisement