Foto: Nutella

Hotel Nutelli kiedyś mógł być jedynie marzeniem rodem z bajki. Dziś staje się faktem. Miejsce, które będzie wypełnione po brzegi motywami Nutelli a także będzie złożone z jego surowców staje się faktem!

Czego możemy spodziewać się po miejscu zwanym “Hotella Nutella”? Zdecydowanie wszystkiego. Fani szczegółów będą zadowoleni, ponieważ takie rozwiązania jak tapety w motywy Nutelli czy też altanka w kształcie słoika Nutelli to tylko początek!

Kostka zamiast kamieni w postaci pustych słoików od Nutelli? Macie to zapewnione! Jak widać już po pierwszym zdjęciu będzie to kraina która bezpośrednio nawiązuje do Nutelli.

Oczywiście w samych pokojach nie zabraknie nawiązań do Nutelli. będziemy nimi właściwie otoczeni do znudzenia! Dla fanów Nutelli jest to wielka gratka, która może pozwolić spełnić najbardziej skryte marzenia!

Hotel został założony przez markę Ferrero na potrzeby konkursu. Osoba wygrana spędzi w nim dwie noce z 10 do 12 stycznia 2020 roku! Następnie hotel zostanie przeznaczony do normalnego prowadzenia na co dzień. Szykujcie więc swoje portfele na pierwsze, wolne terminy!

Advertisement