Azja to kierunek mało wybierany ze względu na duże koszta. Czy jednak w okresie zimowym nie warto zmienić klimatu na cieplejszego i wybrać się właśnie w takie rejony? Zdecydowanie tak! Podpowiadamy za ile i gdzie możemy polecieć do Azji!

Foto: pixabay.com

Tajwan – najbardziej popularna opcja wylotu do Azji

To prawda! Do Tajwanu możemy polecieć z największej ilości lotnisk w Polsce a oferty promocyjne zaczynają się od lotów w kwocie 1463 zł. W porównaniu do innych propozycji właśnie osadzonych w Tajwanie, tutaj loty okazują się najlepsze pod względem ceny!

Foto: pixabay.com

Sri Lanka – raj na ziemi

Odmienną propozycją jest Sri Lanka. Miejsce które uznawane jest jako raj na ziemi i które potrafi nas bardzo relaksować. Jest to świetna propozycja dla ludzi, którzy szukają spokoju i dużej przestrzeni. Sri Lanka jest idealna dla osób, które chcą się odciąć od cywilizacji. Ile kosztuje taka przyjemność? Około 2200 zł za przeloty w dwie strony dla jednej osoby!

Foto: pixabay.com

Hajnan – bogactwo i przepych

Jeśli jesteśmy fanami najbardziej komercyjnych doznań to jest to najlepsza propozycja płynąca właśnie z Azji. Musimy jednak mieć na uwadze fakt iż za ekskluzywność Hajnanu będziemy musieli trochę zapłacić. Jak pokazują przykłady promocyjne to wyloty w takie miejsca jak Hajnan będą wynosić nas około 2500 zł za przelot w dwie strony dla jednej osoby. Nie jest to często wybierana opcja, dlatego też warto z niej skorzystać!

Prev post

Advertisement