To były najpiękniejsze bliźniaczki na świecie – Zobacz, jak wyglądają dzisiaj!

3573
Ludzie zachwycali się ich urodą już, gdy były niemowlakami

Poznaj Avę Marie i Leah Rose Clements, dwie urocze identyczne bliźniaczki z blisko pół milionem obserwujących na Instagramie. Ich matka Jaqi otworzyła konto dla bliźniaczek w lipcu 2017 r., kiedy dziewczynki skończyły siedem lat, i od tego czasu ich popularność stale rośnie, a ludzie nazywają je „najpiękniejszymi bliźniaczkami na świecie”.

Ava Marie i Leah Rose cieszą się nie tylko sukcesem na Instagramie, ale są również uznanymi modelkami reprezentowanymi przez dwie agencje modelek. Te bliźniaczki z Los Angeles szturmują świat modelek dla dzieci, zdobywając kontrakty z dziecięcymi firmami modowymi i czasopismami, wykorzystując połączenie piękna i przyjaznej osobowości.

Chociaż może Ci się wydawać, że to zbyt wiele dla młodych dziewcząt, nie martw się. Cieszą się z tego doświadczenia, a ich matka upewniła się, że była to ich decyzja o modelowaniu. Zapytała ich, czy chcą to robić, a Ava Marie i Leah Rose natychmiast skorzystały z okazji.

Ich droga do popularności na Instagramie i zdobycia listy najbardziej poszukiwanych modeli dla dzieci była interesująca, dlatego dzielimy się z Wami jednymi z najbardziej urzekających faktów na temat bliźniaczek i ich drogi do sławy.

Przejdz dalej, dowiedz sie jak wyglądają dzisiaj.

Advertisement

Advertisement
Advertisement