Niezwykłe obrazy które można zobaczyć tylko w Dubaju

221

Półki z bezpłatnym jedzeniem

Chociaż Dubaj jest domem dla wielu zamożnych ludzi, niestety wciąż jest wielu potrzebujących. Tak więc w supermarketach można znaleźć specjalne półki z darmową żywnością dla tych, którzy nie mają pieniędzy na jej zakup.

Półki z bezpłatnym jedzeniem

Obraz za pośrednictwem Imgur

Bankomat ze złotą sztabką

Jeśli pomyślałeś, że bankomat, który dostarcza babeczki w Nowym Jorku, jest dziwny, pomyśl dwa razy.

Bankomat ze złotą sztabką

Obraz autorstwa @allofyawl/Instagram

W Dubaju można znaleźć automaty z biżuterią i złotymi monetami. Są tak popularne, że trzeba je napełniać dwa razy w tygodniu!

Luksusowa stajnia

Stajnia z marmurową podłogą, malowanym sufitem i luksusowym oświetleniem, które przypomina luksusowe lobby hotelu? Cóż, tak, istnieje i te konie oczywiście żyją dobrym życiem!

Luksusowa stajnia

Obraz za pośrednictwem Imgur

Wszyscy podnieście rękę, jeśli chcielibyście żyć życiem konia w Dubaju.

Żeglowanie z dzikim kotem

Wybierasz się na szybką przejażdżkę swoim luksusowym jachtem? Dlaczego nie zabrać ze sobą swojego najlepszego, wściekłego przyjaciela? Upewnij się, że twój piękny lew jest fanem wody. I tak, nie zapomnij zrobić zdjęcia.

Żeglowanie z dzikim kotem

Obraz za pośrednictwem Imgur

Stoki narciarskie na pustyni

Na nartach na środku pustyni? Tak to mozliwe! Tak długo, jak chcesz rozliczyć się z wysłaniem. „Ski Dubai” to największy na świecie kryty ośrodek narciarski i jedyny otwarty przez cały rok.

Stoki narciarskie na pustyni

Obraz autorstwa @sova_travel/Instagram ReklamaReklama

Zakaz samotnych mężczyzn

Wielu gości z całego świata przyjeżdża do Dubaju, aby podziwiać jego zapierające dech w piersiach cuda. Nie daj się jednak zmylić, jeśli zobaczysz znak „Family Beach”. W rzeczywistości jest to ostrzeżenie dla samotnych mężczyzn, ponieważ nie są mile widziani i nie mogą przebywać na plaży. Dubaj jest pełen centrów handlowych „strefy rodzinnej”, restauracji, kawiarni i plaż, gdzie wstęp mają tylko mężczyźni w towarzystwie żon i dzieci.

Zakaz samotnych mężczyzn

Obraz za pośrednictwem Imgur

Jak wytresować lwa?

Przedstawiamy trzy bardzo proste kroki, aby zostać najlepszym samcem alfa w Dubaju.

Krok pierwszy: Kup niebezpiecznego, egzotycznego kota.

Krok drugi: Posiadaj super wymyślny, drogi samochód sportowy.

Krok trzeci: umieść wściekłego przyjaciela na masce swojego sportowego samochodu i pochwal się swoim statusem społecznym.

Jak wytresować lwa?

Obraz autorstwa @dubaivideos/Instagram

Voila! Jesteś teraz prawdziwym samcem alfa.

Bez ryb

Zakładamy, że niektórzy mieszkańcy Dubaju uwielbiają jeść ryby, jednak nieprzyjemny zapach musiał być powracającym problemem w tym nieprzyjaznym rybom metrze.

Bez ryb

Obraz za pośrednictwem Imgur

Czek do zapamiętania

Cóż, wygląda na to, że to było przyjęcie urodzinowe do zapamiętania. Ten rachunek jest napisany w walucie Emiratów (dirham), co oznacza, że ​​wynosi nieco ponad 100 000 USD. Jeśli więc planujesz świętować swoje urodziny w Dubaju, upewnij się, że masz wystarczająco dużo pieniędzy na karcie kredytowej, w przeciwnym razie będziesz zmywać naczynia w klubie do końca życia.

Czek do zapamiętania

Obraz za pośrednictwem Imgur

Luksusowe samochody policyjne

Będąc w Dubaju, jedź Ferrari!

Szybkie samochody są tak „IN” w Dubaju, że nawet oficjalne pojazdy policyjne policji to Ferrari!

Luksusowe samochody policyjne

Obraz autorstwa @yakubanto/Instagram

Cóż, to logiczne, kiedy o tym myślimy. Jeśli wszyscy jeżdżą superszybkimi sportowymi samochodami, jak inaczej gliniarze złapią złoczyńców.

Przystanki autobusowe chroniące przed ciepłem

Ze względu na globalne ocieplenie lato staje się z roku na rok coraz gorętsze i nie można sobie wyobrazić, aby przetrwać upały bez klimatyzacji. Podczas gdy wszędzie na świecie ludzie umieszczają klimatyzatory w swoich domach, centrach handlowych i kawiarniach, w Dubaju można je zobaczyć wszędzie, na ulicach, a nawet na przystankach autobusowych są w nie wyposażone.

Przystanki autobusowe chroniące przed ciepłem

Obraz autorstwa @mikhulya/Instagram

Super Jeep

Właściciel tego niezwykłego pojazdu ma oczywiście dużą rodzinę, inaczej po co miałby łączyć dwa SUV-y w jeden.

Super Jeep

Obraz za pośrednictwem Imgur

Ten Super-Jeep złożony z dwóch samochodów zajmuje dużo miejsca na drodze. Ma 6 kół; cztery regularne po bokach i dwie kolejne pośrodku, dla zachowania równowagi.

Złote toalety

Wszystko w Dubaju mieni się złotem, więc dlaczego nie miałaby też mieć toalety? Nierzadko wchodzi się do łazienki i widzi pozłacaną toaletę.

Złote toalety

Obraz autorstwa @jushinditv/Instagram

Luksusowy prywatny koncert Superstar

Podczas gdy większość nastolatków musi odkładać pieniądze na koncerty i festiwale, nastolatki w Dubaju mogą sobie pozwolić na występy gwiazd wyłącznie dla nich. W 2011 roku Sheikh Mansur wydał 6 milionów dolarów na koncert Kanye Westa i Jaya Z. Obaj wystąpili na 16. urodzinach siostrzenicy szejka.

Luksusowy prywatny koncert Superstar

Zdjęcie: Shutterstock (1483696l)

Fantazyjna dostawa jedzenia

W pozostałych częściach świata jedzenie często dostarczane jest rowerem lub starym, zdezelowanym pojazdem. Ale nie w Dubaju. Tutaj Ferrari lub Jaguar podjedzie na Twój podjazd z zamówieniem na pizzę.

Fantazyjna dostawa jedzenia

Wystawa naziemna

O MÓJ BOŻE! Czy to scena z klasycznego hollywoodzkiego filmu science fiction? Czy kosmici przejmą władzę nad światem i życiem, jakie znamy na planecie Ziemia?

Wystawa naziemna

Obraz przez @alexdxb_/IG

No, może tak, ale to nie ma nic wspólnego z tym zdjęciem – to zdjęcie z wystawy „Expo 2020”. Z powodu pandemii został opóźniony do 2021 r., Ale i tak zachował swoją nazwę. Działa do dziś i zawiera wyświetlacze z krajów z całego świata.

Sny na górze

Ten wodospad i tak jest wystarczająco niesamowity, ale to zanim zdasz sobie sprawę z czegoś niezwykłego i zaskakującego. Bo to nie tylko piękne — to właściwie niemożliwe!

Sny na górze

Zdjęcie przez @olharodyk/IG

Rozumiemy przez to, że woda płynie w górę! Zacofany wodospad? Nigdy nie słyszeliśmy czegoś takiego. To właśnie rodzaj magicznej i niewiarygodnej rzeczy, którą zobaczysz podczas wycieczki do Dubaju.

Całkowicie nowy świat

Wow! Spójrz na ten niesamowity widok! Z tym ciemnym aksamitnym nocnym niebem i wspaniałą arabską panoramą, to zdjęcie wygląda jak coś prosto ze sceny z  Aladyna .

Całkowicie nowy świat

Obraz przez @ vi66nya/IG

Nie wspominając już o tej pięknej kobiecie i jej kolorowej sukience w stylu księżniczki Jasmine! Wszystko razem z pewnością wygląda jak bajka, która przerosła nasze najśmielsze marzenia.

Jaskinia Cudów

Jesteśmy po prostu z otwartymi ustami na oszałamiający widok! Czym jest ten niesamowity budynek, na który patrzymy? To całkowicie wygląda jak coś z filmu fantasy, być może alternatywnego wszechświata lub baśniowego zamku.

Jaskinia Cudów

Zdjęcie autorstwa @ziowinning/IG

Ale w rzeczywistości jest to nic innego jak Wielki Meczet w Abu Zabi, w całej okazałości. Zgadza się — to prawdziwe miejsce, które możesz odwiedzić osobiście! Absolutnie wspaniałe.

Next post

Advertisement
Advertisement