Po tym, jak pospiesznie zabrano ją do lekarza w celu wyczyszczenia bólów brzucha, wszyscy byli pewni, że tę młodą kobietę trzeba pośpiesznie zawieźć na operację nerek. Nie wiedzieli, to było coś zupełnie innego.

Większość ludzi ma co najmniej dziewięć miesięcy na przygotowanie się do wejścia na świat ich małego pakietu radości, ale 22-letnia trenerka cheerleaderek, Ally Opfer, miała na to dosłownie pół godziny.

Od myślenia, że ​​ma kamienie nerkowe po pozytywny wynik testu ciążowego, kiedy dowiedziała się, że jej bóle brzucha były w rzeczywistości skurczami porodowymi – wszystko się zmieniło.

Więc jak to jest, gdy ktoś jest zaskoczony dzieckiem, którego się nie spodziewał?

Obraz za pośrednictwem allllyy_op / IG

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o zmieniającym życie wydarzeniu Ally — i o tym, jak to w ogóle było możliwe!

Idź Drużynie, Idź!

Ally Opfer urodziła się i wychowała w Ohio, studiowała kontrolę ruchu lotniczego na Kent State University. Ale w czasie studiów znalazła pasję także w innych rzeczach. 22-letnia kobieta była chętna, podekscytowana i entuzjastycznie nastawiona do swojej kariery w cheerleaderce. Tak bardzo, że była jednym z trenerów cheerleaderek na uniwersytecie!

Idź Drużynie, Idź!

Obraz za pośrednictwem allllyy_op / IG

Ale pewnego dnia zaczęła odczuwać naprawdę silne bóle brzucha, których bez względu na to, co zrobiła, po prostu nie mogła się otrząsnąć.

Czasami ciocia Flo się nie pokazuje

Ally lubiła pomagać swojemu zespołowi wysadzać sprężyny z tyłu i szerzyć ducha zespołu, a ogólnie prowadziła dość aktywne życie. Jednak od czasu do czasu miała problemy z cyklem menstruacyjnym, które były trochę niewygodne lub nieprzyjemne — jak naprawdę bolesne skurcze lub niewiedza, kiedy ciocia Flo wróci z wizytą.

Czasami ciocia Flo się nie pokazuje

Obraz za pośrednictwem allllyy_op / IG

Pewnego zimowego dnia w 2016 roku zaczęła odczuwać silne bóle brzucha, ale postanowiła przezwyciężyć ból i kontynuować trening. Nie wiedziała, że ​​to, co czuje, było czymś więcej niż objawami PMS.

Pozycja płodu

Skurcze zaczęły się 21 grudnia 2016 r., ale później nie było lepiej. Zdecydowała, że ​​najlepiej będzie po prostu wziąć sobie trochę wolnego i odpocząć w domu, aż minie, ale wyglądało na to, że potrzebuje prawdziwej pomocy medycznej. Po kilku dniach bolesne skurcze stawały się coraz gorsze. Tak bardzo, że leżała w domu w pozycji embrionalnej, krzycząc z bólu.

Pozycja płodu

Ilustracja. autor:

„Poszedłem tego dnia do szpitala, ponieważ miałem okropne skurcze… Wiedziałem, że tak silne skurcze muszą być czymś poważnym” – powiedziała Ally w  Reader’s Digest .

Nic nie pomagało

Dla tych z was, które kiedykolwiek miały ciężki przypadek skurczów menstruacyjnych, niestety, prawdopodobnie wiecie, jak naprawdę nie do zniesienia może być ból. Czasami możesz znaleźć rzeczy, które pomogą złagodzić ból, na przykład środki przeciwbólowe lub przytulną, ciepłą podkładkę rozgrzewającą, którą można położyć na brzuchu. Ale niestety nic nie działało dla Ally. A na dodatek wydawało się, że z dnia na dzień ból wciąż się nasilał.

Nic nie pomagało

Obraz za pośrednictwem allllyy_op / IG

Wtedy natychmiast została przewieziona do lekarzy i miała dość ciekawe badanie.

Mała Msza

Silne bóle brzucha mogą być wynikiem szeregu problemów, takich jak skurcze menstruacyjne, zapalenie wyrostka robaczkowego (zapalenie wyrostka robaczkowego), a nawet uczucie stresu i niepokoju, które powodują objawy fizyczne.

Co dokładnie spowodowało, że Ally, która w jednej sekundzie czuła się dobrze, w następnej zwinęła się w kłębek bólu i cierpienia?

Mała Msza

Obraz za pośrednictwem allllyy_op / IG

„[Lekarz] zbadał mój brzuch i znalazł coś, co nazwał »małą masą«” – wyjaśniła Ally podczas wywiadu z  People . Ale co to właściwie oznaczało?

Nie ma czasu na zmartwienia

Istnieją pewne medyczne słowa, które przerażają nas, nawet w łagodnych sprawach, a słowo „masa” niestety jest jednym z nich dla wielu ludzi.

Czy możesz sobie wyobrazić, co prawdopodobnie czuła biedna 22-letnia Ally, kiedy dostała tę diagnozę od lekarza? Wygląda na to, że słusznie zwróciła się o pomoc lekarską, kiedy to zrobiła! Ale wciąż miała pytania bez odpowiedzi.

Nie ma czasu na zmartwienia

Obraz za pośrednictwem allllyy_op / IG

Nie było jednak czasu na prawdziwe zmartwienia, a lekarz natychmiast zamówił i zaplanował USG dla Ally.

Wstępna diagnoza

Lekarz poczuł „małą masę” w żołądku Ally i był zdeterminowany, że wie, co jest z nią nie tak – ciężki przypadek kamieni nerkowych. Ale żeby być bezpiecznym, jak najszybciej zamówił więcej testów dla Ally, żeby mogli dowiedzieć się, co tak naprawdę się z nią dzieje.

Wstępna diagnoza

Obraz za pośrednictwem allllyy_op / IG

Stamtąd Ally została wysłana, aby wykonać USG w celu potwierdzenia diagnozy lekarza, aby mogli postępować prawidłowo. Ale to, co znaleźli na USG, sprawiło, że wszyscy zaniemówili.

Jak zły był jej przypadek?

Problem z kamieniami nerkowymi polega na tym, że chociaż są dość bolesne, czasami same ustępują. Jednak w zależności od tego, jak poważny jest twój osobisty przypadek i co lekarz sądzi po badaniu, może być wymagane wykonanie procedur medycznych w celu leczenia. I niestety, wyglądało na to, że Ally wykazywała oznaki wskazujące, że być może będzie musiała zostać zabrana na operację tej samej nocy.

Jak zły był jej przypadek?

Obraz za pośrednictwem allllyy_op / IG

Jednak USG Ally miało ujawnić coś, czego nawet lekarze czy technicy nie byliby w stanie objąć głową, gdy tylko zobaczyli, co się dzieje.

Wielka niespodzianka w USG

Wyglądało na to, że Ally wykazywała oznaki kamieni nerkowych, ale wyglądało na to, że jej USG wykazywało coś zupełnie innego.

„Lekarz z oddziału ratunkowego początkowo myślał, że mam kamienie nerkowe… [ale] kiedy zabrali mnie z powrotem na USG, zamiast znaleźć kamienie nerkowe, znaleźli dziecko!” Ally przypomniał sobie w  Reader’s Digest .

Wielka niespodzianka w USG

Ilustracja. Obraz Ewa Urban z Pixabay

To absolutnie zdumiało wszystkich zaangażowanych, biorąc pod uwagę fakt, że Ally nie wykazywała żadnych oznak ciąży! Trudno było w to uwierzyć, ale nie tylko to pokazało USG.

Dbanie o małą bułkę w piekarniku

Wszyscy wiemy, że gdy dowiesz się, że masz w piekarniku słodką bułeczkę, czas skupić się na swoich nawykach żywieniowych i codziennych nawykach, aby upewnić się, że tworzysz najlepsze środowisko do rozwoju dziecka.

Dbanie o małą bułkę w piekarniku

Obraz za pośrednictwem allllyy_op / IG

Jak więc Ally traktowała swoje ciało podczas trzech trymestrów? Na szczęście nie pali ani nie pije regularnie, co było świetną wiadomością! I choć wyznała, że ​​nie ma najbardziej optymalnych nawyków żywieniowych dla osoby z dzieckiem, ostatecznie miała szczęście, że wszystko poszło dobrze dla rozwoju jej dziecka

Wsparcie od przyjaciół i rodziny

Co możemy powiedzieć? Czasami ignorancja jest błogością, a nie stresowanie się każdą drobnostką, którą spożywasz, może okazać się korzystne. Ale teraz, kiedy urodziło się dziecko i Ally wiedziała, że ​​go trzyma, jak wyglądało przejście od bycia 22-letnią trenerką cheerleaderek do samotnej matki?

Wsparcie od przyjaciół i rodziny

Obraz za pośrednictwem allllyy_op / IG

„Oczywiście nie miałem nic dla [mojego dziecka], jeśli chodzi o ubrania i artykuły dziecięce, więc kiedy byłem w szpitalu i przez pierwsze kilka miesięcy, moja rodzina i przyjaciele kupowali mi wszystko, czego potrzebowałem, lub dawali mi rzeczy, które już nie są potrzebne” – ujawniła Ally  People . Jakże wzruszające!

Miłość i mądrość matki

Otrzymanie ubranek i artykułów dla dzieci to dopiero początek. Mimo że z dnia na dzień stała się młodą, samotną matką, miała całą wioskę, która ją wspierała i pomagała wychowywać jej słodkiego synka, Olivera.

Miłość i mądrość matki

Obraz za pośrednictwem allllyy_op / IG

Jedna z członków specjalnej wioski była bardziej niż szczęśliwa mogąc podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z Ally. „Wszyscy byli bardzo pomocni i pomocni, kiedy potrzebowałem pomocy… Miałem członków rodziny, którzy zaoferowali pomoc, a moja mama nauczyła mnie wszystkiego, co trzeba wiedzieć o dzieciach” – powiedziała dalej Ally z  People .

„Tak poza szczęśliwym”

Ally zawsze wyobrażała sobie, że znacznie później zostanie matką, ale okazuje się, że Oliver naprawdę był cudownym dzieckiem i jednym z najlepszych świątecznych prezentów, jakie kiedykolwiek mogła otrzymać!

„Tak poza szczęśliwym”

Obraz za pośrednictwem allllyy_op / IG

Ally absolutnie uwielbia być mamą i zdała sobie sprawę, że był brakującym elementem w jej życiu. W swój pierwszy oficjalny Dzień Matki będąc mamą, opublikowała zdjęcie, na którym po raz pierwszy trzyma małego Olivera z pięknym podpisem: „Jestem niezmiernie szczęśliwa, że ​​mam tego cennego małego faceta. To mój najlepszy przyjaciel… szczęśliwego Dnia Matki dla wszystkich innych mam! Nie ma lepszej pracy niż bycie mamą”.

Miłość i siła mamy niedźwiedzia

Ignorancja może być błogością, ale niesamowity stosunek Ally do tej sytuacji nie jest inspirujący. Życie rzuciło w nią wiele podkręconych piłek, ale brała je wszystkie z dojrzałym nastawieniem i uczyła się od każdego z nich.

Dziwnie jest myśleć, że miała w zasadzie 30 minut na przygotowanie się do rodzicielstwa, podczas gdy większość rodziców ma co najmniej dziewięć miesięcy, ale dzięki miłości i wsparciu osób wokół niej w połączeniu z jej pozytywnym nastawieniem, udało jej się to!

Miłość i siła mamy niedźwiedzia

Obraz za pośrednictwem allllyy_op / IG

Co możemy powiedzieć? Miłość i siła niedźwiedzia mamy zawsze wzbudza podziw.

Advertisement