- Reklama -

Po adopcji trojaczek para otrzymała wiadomość która zmieniła wszystko!

44120

Poczuli że czegoś im brak po 3 latach

Sara i Andy Justice mieszkali w mieście o nazwie Tulsa, które przynależało do stanu Oklahoma. Żyli w bardzo udanym życiu małżeńskim. Po trzech latach małżeństwa poczuli że jest to ten moment w którym chcą podzielić się swoją miłością z jeszcze jednym człowiekiem, powiększając tym samym swoją rodzinę.

Kolejnym krokiem było staranie się o dziecko. Był to normalny krok, na który decyduje się po jakimś czasie każda para. Sara i Andy jednak nie spodziewali się jak przewrotny będzie dla nich los w tej kwestii.

Małżeństwo Justices po 3 latach postawiło na zmiany. Brakowało im czegoś, co odmieniłoby ich życie. Dlatego postanowili zdecydować się na dziecko. Jak jednak okazało się w praktyce, dla Sary nie było to łatwe zadanie.

Sara była jedną z tych matek, które miały problemy z poczęciem dziecka. Sara i Andy próbowali przez 3 lata doprowadzić do ciąży jednak bezskutecznie. Ciągłe niepowodzenia zaczęły odbijać się na związku, który nie był już tak idealny jak wcześniej. Zaczęły rodzić się napięcia i kłótnie.

W końcu postanowili poszukać lekarza od płodności.

- Reklama -
- Reklama -

Kontynuuj czytanie na następnej stronie!

- Reklama -


Dowiedz się więcej...

- Reklama -