Foto: National Geographic

Tego jeszcze nie było! National Geographic we współpracy z Icelandair przygotował jedyną w swoim rodzaju ofertę lotu dookoła świata! Są chętni?

Docelowa usługa nosi nazwę “Dookoła Świata w prywatnym odrzutowcu” co od razu zdradza nam, iż mamy do czynienia z bardzo lukratywną ofertą. Tak też jest w istocie rzeczy.

W ten jakże wyjątkowy kurs zabierze nas specjalnie przygotowany Boeing 757, oczywiście linii IcelandAir. Jego oryginalne przeznaczenie to podróż dla 233 pasażerów. Jako iż kurs jest jednak wyjątkowy i niezwykle długi, maszyna została przygotowana na podróż wyłącznie 75 pasażerów, dla których komfort został maksymalnie zwiększony.

Najważniejszą z atrakcji dla osób podróżujących będzie bez wątpienia specjalny fotel, który można obniżyć do poziomu łóżka. Na naszym pokładzie zagoszczą także eksperci od podróży, profesjonalni fotografowie a także inne osoby, które będą opowiadać o swoim doświadczeniu zawodowym w podróży.

Cały lot będzie trwać 24 dni i pozwoli nam zwiedzić takie miejsca jak Tadż Mahal, Tanzanię, Jordanię a także Marakesz.

Cena lotu? 98940 USD, czyli aż 386 tys. PLN. W tej cenie uzyskujemy także kolację w restauracji obok Białego Domu, gdzie wyruszymy w nasz 24 dniowy rejs. National Geographic I Icelandair mają w planach 6 takich kursów w 2020 roku. Podobno na pierwsze kursy są już chętne osoby, które wpłaciły niebagatelną kwotę.

Advertisement