Foto: Pexels.com

USA jest pełne możliwości i wrażeń. Możemy znaleźć tutaj wszystko co najlepsze. Gdzie więc udawać się w USA aby móc zyskać najwięcej? Dziś wymienimy wszystkie miasta a także ich największe uroki. Zapraszamy!

Foto: Pexels.com

Nowy York

Chyba najlepsze miejsce do odwiedzenia na pierwszy raz. Jeśli chcemy powiedzieć z dumą że byliśmy w USA to Nowy York jest najlepszą opcją na sam początek. Odczujemy tam miasto, ludzi a także prawdziwy klimat tego co w USA dzieje się na porządku dziennym. Dodatkowo będziemy mogli odwiedzić takie miejsca jak “Strefa Zero” czy Statuę Wolności.

Foto: Pexels.com

Las Vegas

Miasto które nigdy nie śpi. Las Vegas jest z pewnością miejscem które powinniśmy odwiedzić. Szczególnie jeśli lubimy nocne życie, bary, kluby a także inne formy rozrywki. Jest to miasto w którym zobaczymy zdecydowanie największy przepych do tej pory!

Foto: Pexels.com

Chicago

Kolejne wielkie miasto ale właśnie z takich słynie Ameryka. W tym mieście powstawało wiele światowych filmów klasyki kina a także wiele muzycznych tuz uznawanych dziś za nieśmiertelne. Chicago to zdecydowanie duże miasto w którym także poczujemy jak wielka jest Ameryka!

Foto: Pexels.com

Nevada

Osoby interesujące się fantastyką z pewnością nie pozwolą sobie przepuścić tej okazji. Pustynie Nevada kojarzą się nam ze znanymi filmami w których mówiono o pozaziemskiej cywilizacji i tajnych eksperymentach w bazach wojskowych. Co ciekawe w Internecie krąży wiele map i wskazówek jak dotrzeć do wstępów przed wspomniane tereny wojskowe.

Foto: Pexels.com

Los Angeles

Miasto Aniołów. Nie ma chyba innego miejsca na świecie gdzie człowiek może się czuć tak dobrze jak w słynnym Los Angeles. Jest to miejsce bajkowe, które pokazuje wiele uroków życia. Jeśli chcemy poczuć radość w środku to Los Angeles jest z pewnością miejscem które powinniśmy odwiedzić. Dostęp do morza, plaże, piękne ekranizacje a także słynny Hollywood.

Foto: Pexels.com

San Francisco

Kolejna wielka metropolia lecz jak ich nie kochać? W San Francisco będziemy mogli także poczuć przepych lecz takim właśnie życiem żyje miliony Amerykanów. Jeśli chcemy poczuć się jak oni na co dzień to San Francisco jest idealnym miejscem do spełnienia tych marzeń.

Advertisement