Najbardziej popularne wyspy? Dziś pokażemy jak najwięcej miejsc, które są wybierane w okresie wakacyjnym. Pozwoli to znaleźć Wam nowe inspiracje zarówno w okresie wakacyjnym jak i zimowym. Wszakże wiadomo że najlepszym czasem na wyloty jest okres zimowy!

Wyspy Zielonego Przylądka

Zaczynamy od czegoś bardzo ekskluzywnego. Czy jednak wybór takich wysp na swoje wakacje w zimie to coś złego? Zdecydowanie nie! Na Wyspy Zielonego Przylądka polecimy już za 3100 zł w promocyjnych cenach poza sezonem. W sezonie jednak musimy uzbroić się na większe koszta.

Korfu

Wyspa Korfu jest pod jurysdykcją Grecką. Wyspa należy do tego kraju i jest jego wizytówką od wielu lat. Na całe szczęście Korfu jest wyspą zdecydowanie tańszą od pierwszej propozycji. Wylecimy tam za jedyne 1500 zł za przeloty w dwie strony. Hotel także powinniśmy znaleźć tanio ponieważ na Korfu ich nie brakuje. Jak widać dla takich widoków warto!

Foto: GagliardiImages / Shutterstock

Teneryfa

Chyba jedna z chętniej wybieranych wysp przez Polaków. Jest to bardzo bogate miejsce względem atrakcji a i jego ceny są tez bardzo atrakcyjne. Pakiety promocyjne z przelotami, hotelem 4 gwiazdkowym z All Inclusive to ceny rzędu 2000 zł!

Foto: Andrei Goncharov / Shutterstock

Filipiny

Chyba jedna z lokalizacji które faktycznie budzą w nas wielkie emocje. Wielu Polaków chciałoby wyruszyć w ten zakątek świata lecz w praktyce tylko garstka z nich miała taką okazję. Filipiny w okresie promocyjnym znajdziemy od kwoty 1800 zł za same przeloty.

Foto: Blue Planet Studio / Shutterstock

Wyspy Owcze

Wyspy Owcze to taka egzotyka w wydaniu wysp. Dodatkowo bardzo tania egzotyka, ponieważ w okresie zimowym loty możemy znaleźć już od 900 zł w dwie strony. Pamiętajmy jednak aby przed wylotem nad Wyspy Owcze sprawdzać temperatury, ponieważ nie są one tak korzystne jak w pozostałych propozycjach.

Advertisement