Foto: Chubykin Arkady / Shutterstock

Loty, szczególnie te długie w towarzystwie naszego dziecka mogą okazać się dla nas bardzo trudnymi. Do tej pory wydawało się, że nie ma rozwiązania na palący problem rodziców. Czy jednak na pewno? Pewna Amerykanka udowodniła swoim pomysłem iż jest bardzo dobre rozwiązanie sytuacji.

Mowa o usłudze AirPair, którą stworzyła mieszkanka Nowego Jorku. Mowa tutaj o możliwości wynajęcia podniebnej niani. Tak, nie zrozumieliście źle!

Amerykanka zdawała sobie sprawę jak wiele muszą znieść rodzice udający się z dziećmi szczególnie w długie rejsy lotnicze. Na całe szczęście usługa nie jest bardzo droga ponieważ nie musimy płacić niani. Jak więc działa AirPair?

Foto: Air Pair

To bardzo proste. Instalując aplikację komórkową możemy ustalić nasz lot a także dać informację o zainteresowaniu zarobkiem. Rodzic przegląda naszą ofertę, akceptuje ją i z jego konta pobierane są pieniądze. Spotykamy się oczywiście w samolocie i przekazujemy nasze dziecko do opieki. Osoba która chce opiekować się odpłatnie naszym dzieckiem jest do naszej dyspozycji przez cały okres lotu.

Aplikacja okazała się wielkim sukcesem i już teraz jest przymierzana do jednych z bardziej rozwojowych w 2019 roku!

Advertisement